Dlaczego warto odwiedzić Inspiration Hub?

Zapraszamy do odwiedzenia w Warszawie wyjątkowego showroomu technologicznego, jakim jest Inspiration Hub firmy Sharp NEC Display Solutions.

To miejsce, w którym prezentowane są rozwiązania AV bazujące na produktach Sharp/NEC, w instalacjach aranżowanych z rozwiązaniami kilkunastu innych producentów.

Jesteś biznesowym klientem końcowym, architektem, projektantem, integratorem, chcesz przetestować profesjonalne rozwiązania AV światowych liderów, uczestniczyć w eksperckich szkoleniach? Inspiration Hub, to miejsce dla Ciebie.

Rekomendujemy skorzystanie z fachowej wiedzy ekspertów każdemu, kto poszukuje do swojej firmy czy instytucji nowoczesnych rozwiązań audiowizualnych. Aby dokonać właściwej inwestycji, szczególnie w najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, produkty te często wymagają fachowej prezentacji swoich możliwości. I to właśnie uzyskacie w Inspiration Hub.

W Sharp/NEC Inspiration Hub spotkacie się z innowacyjnymi rozwiązaniami AV, fachową obsługą, profesjonalnym doradztwem i ciekawymi inspiracjami.

Odwiedź nas!


28.04.2023
kontakt

Inspiration Hub Sharp NEC Display Solutions
Building Witosa Point
Idzikowskiego 16
00-710 Warszawa

inspirationhub@nec-displays-pl.com
tel. +48 693 632 003
tel. +48 693 632 222
Wyślij zapytanie

Polityka prywatności
Sharp NEC Display Solutions
znajdź nas
projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki