Monitory interaktywne Sharp już do obejrzenia w naszym Inspiration Hub!

Do naszego Sharp/NEC Inspiration Hub zawitały monitory marki Sharp! Od teraz, oprócz dotychczasowych rozwiązań, możecie zobaczyć interaktywny monitor z serii BIG PAD – Sharp PN-L752B oraz rozwiązanie do pracy grupowej w systemie Windows jakim jest Sharp PN-CD701.

Monitory interaktywne Sharp BIG PAD PN-L752B to najnowsze i najbardziej inteligentne nowości w ofercie profesjonalnych interaktywnych monitorów firmy Sharp. Zaprojektowane z myślą o spotkaniach biurowych, budownictwie architektonicznym, projektowaniu inżynieryjnym i wymagających środowiskach pracy zespołowej monitory interaktywne BIG PAD L2B Sharp zostały stworzone na bazie wyjątkowych pionierskich doświadczeń związanych z tworzeniem tablic interaktywnych i zapewniają znakomite doświadczenia współpracy.

Duży 75-calowy monitor interaktywny 4K BIG PAD firmy Sharp został zaprojektowany w sposób zapewniający użytkownikowi wrażenia związane z „pisaniem na papierze”. Szybka i płynnie reagująca technologia 20-punktowego dotyku została zoptymalizowana pod względem najlepszej wydajności dotyku w wymagających zastosowaniach, np. spotkania w salach narad, sale wykładowe, specjalistyczne przeglądy zawodowe i wymagające środowiska taktyczne. Ulepszona komunikacja w zespole i rejestracja całej ekspresji twórczej oznaczają uzyskanie najlepszych warunków do podejmowania decyzji i wydajnej współpracy.

Sprawdzone, inteligentne i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Sharp Pen Software pracuje z dostarczonym w zestawie piórem, stwarzając nowe możliwości wymiany pomysłów i podejmowania decyzji. Wydajny, uniwersalny i technologicznie innowacyjny monitor interaktywny BIG PAD PN-L752B firmy Sharp stanowi wyjątkową platformę do współpracy, która wspiera kreatywność, poprawia wydajność spotkań i pomaga w efektywnym podejmowaniu decyzji. Niezawodny Windows Ink Pen Digitizer zapewnia intuicyjne i inteligentne przełączanie między trybem sporządzania notatek przy pomocy pióra, sterowaniem przy pomocy palców i gąbki do ścierania. Działa to tak sprawnie, że trudno zauważyć moment zmiany!

Ponadto monitor PN-L752B oferuje uniwersalne i wydajne możliwości ulepszania aplikacji poprzez gniazdo rozszerzeń OPS. Natomiast oprogramowanie SHARP Touch Viewer Software oferuje łatwy w obsłudze interfejs i system plików do zbierania i organizowania danych z różnych wspólnych projektów.

Z kolei Sharp PN-CD701 to stworzony do pracy grupowej w systemie Windows 70-calowy monitor interaktywny 4K nowej generacji, spełniający specyfikacje firmy Microsoft, który umożliwia lepsze wykorzystanie przestrzeni i bardziej wydajną współpracę podczas spotkań, narad, szkoleń, przeglądów technicznych w praktycznie w dowolnym miejscu.

Dzięki monitorowi do pracy grupowej w systemie Windows możesz zwiększyć wydajność niemal każdego rodzaju spotkania, umożliwiając zespołom łatwe łączenie się i dzielenie pomysłami w środowisku w pełni zoptymalizowanym pod względem komfortu i wydajności. Sharp PNCD701 do pracy grupowej w systemie Windows najlepiej działa z narzędziami do współpracy Microsoft 365 i Microsoft Teams, a do tego posiada certyfikat Skype for Business.

Wykorzystując nagrodzoną technologię profesjonalnego wyświetlania obrazów firmy Sharp monitor do pracy grupowej w systemie Windows wyposażony jest również w zintegrowaną kamerę 4K, mikrofon dalekiego zasięgu (zbieranie dźwięku w zasięgu 4–6 m) i głośniki, dzięki czemu jest on wydajnym rozwiązaniem do prowadzenia wideokonferencji. Wysokiej jakości przewód USB-C o długości 8 m zapewnia proste pojedyncze połączenie z wszystkimi danymi wideo, audio, dotykowymi i sieciowymi oraz zmniejsza czas poświęcony na konfigurację urządzeń konferencyjnych.

Czas na organizowanie inteligentniejszych spotkań, na które uczestnicy po prostu wchodzą, podłączają się i współpracują!

💡 Chcesz przetestować na żywo rozwiązania do współpracy marki Sharp?

Zapraszamy w dogodnym terminie do naszego Inspiration Hub:

Building Witosa Point
ul. Idzikowskiego 16
00-710 Warszawa
email: inspirationhub@nec-displays-pl.com

Więcej informacji o PN-L752B oraz PN-CD701 na naszej dedykowanej stronie www.


3.08.2022
kontakt

Inspiration Hub Sharp NEC Display Solutions
Building Witosa Point
Idzikowskiego 16
00-710 Warszawa

inspirationhub@nec-displays-pl.com
tel. +48 693 632 003
tel. +48 693 632 222
Wyślij zapytanie

Polityka prywatności
Sharp NEC Display Solutions
znajdź nas
projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki